top of page

Qendra Stephen B&B

E vendosur në lagjen e bukur Pazari i Ri të Tiranës, Bed and Breakfast me pesë dhoma, i sapo rinovuar, ofron mëngjes falas, Wi-Fi, dhoma me ajër të kondicionuar dhe ngrohje secila me banjën e vet private dhe opsione me dy krevate dyshe ose një queen size. shtrat. Shërbimi i larjes së rrobave në shtëpi ofrohet me një tarifë të vogël dhe mund të organizohet marrja/zbritja në aeroport. Në katin e poshtëm të restorantit Stephen Center, mysafirët mund të shijojnë lehtësisht një filxhan kafe dhe ushqime të shijshme nga menyja e gjerë për mëngjes, drekë ose darkë.

 

Vendndodhja jonë është afër qendrës së Tiranës dhe 5-10 minuta në këmbë nga Sheshi Skënderbej, Muzeu Historik Kombëtar, Teatri i Operas, Xhamia historike Et'hem Beut, muzeu Shtëpia e Gjetheve, Kalaja e Tiranës, Muzeu Bunk'Art 2, Galeria Kombëtare e Arteve , qendra tregtare moderne shumëkatëshe Toptani dhe shumë vende të tjera emocionuese dhe argëtuese.

Për informacion ose rezervime na kontaktoni në stephencenter@stephencenter.com ose telefononi +355 69 956 4204. Mund të rezervoni gjithashtu përmes Booking.com.

bottom of page